Отзывы о компании Ум-Няшка - вишиванки для всієї сім'ї та дитячий одяг
- Наталія Д.
Це найкращий магазин суконь! Я шукала доньці на випускний плаття, багато писала продавцю, вона на всі питання відповіла і дуже оперативно все відправила! Я дуже вдячна за такий сервіс, порозуміння і швидкість! Наше плаття було саме гарне на випускному!❤️
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Наталіє, нам дуже приємно!!!
Нехай Ваша донечка носить із задоволенням!!!
- Комментарий продавца
- Світлана П.
- Комментарий продавца
Яка красуня!!! Щиро дякуємо за Ваш відгук!!!
- Комментарий продавца
- Ирина У.
- Ірина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна С.
сукня супер Краса!!!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, дуже приємно! Носіть із задоволенням!!!
- Комментарий продавца
- Богдан К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Аліна Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня ☺️ дуже радимо магазин: зв'язалися швидко, скинули заміри, швидко відправили)все підійшло)дякуємо
- Комментарий продавца
Яка красуня!!! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Комментарий продавца
- Ілона Г.
Сукня просто неймовірна. Пошиття чудове. Недоліків немає.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за Ваш вігук, нам дуже приємно!
Нехай носить із задоволенням!!!
- Комментарий продавца
- Ольга ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю уже декілька разів у цьому магазині. Безперечно, усі замовлені товари відповідають опису, якість влаштовує, а стиль підходить. Продавець-консультант– ввічливий, комунікабельний,влучно радить і швидко обговорює усі організаційні питання доставки та оформлення замовлення. Рекомендую!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за такий розгорнутий відгук, нам дуже приємно! Нехай носить із задоволенням!!!
- Комментарий продавца
