Відгуки про компанію Ум-Няшка - вишиванки для всієї сім'ї та дитячий одяг
- Юлія Ч.
сукня взагалі не така як на фото, фатин стирчить в усі сторони, матеріалу настільки мало, шо під'юбник видно весь. пояс на фото один, по факту найдешевша вставка і та з випавшими стразами 🤨
до свята в садочку часу залишилось мало, тому замовити інше немає можливості.
замінюйте фото суконь на реальні або повідомляйте, що відрізнятися буде не колір, а повністю все- Коментар продавця
Добрий день. Щоб фатин не стирчав, його потрібно прогладити. Після доставки, звісно, він прим'явся.
На моделі із фатиновим під'юбником (про це вказано в описі). Без під'юбника менш пишна.
- Коментар продавця
- Аліна Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Альбина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую все супер
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Коментар продавця
- Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія Б.
- Ольга Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Поліна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий обруч прийшов)
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо гарного виступу!!!
- Коментар продавця
- Оксана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за сукню все чудово підійшло.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Коментар продавця
