Відгуки про компанію Ум-Няшка - вишиванки для всієї сім'ї та дитячий одяг
- Ірина З.
- Оксана С.
Щиро дякую за швидку доставку та відмінну якість!
- Коментар продавця
Щиро дякуємо Вам за відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Коментар продавця
- Марина К.
- Оксана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
не було потрібного розміру але дякуючи продавцеві пояснили і запропонували інші варіанти щиро дякую 🌹
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Коментар продавця
- Алла Ш.
- Марина Б.
Костюм прекрасний, повністю відповідає опису
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нехай носить із задоволенням!!!
- Коментар продавця
- Роман Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Антонина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Ч.
це аферисти, не має права існувати цей продавець на платформі, абсолютно не таке плаття,як замовляли і обідок ,плаття жовте,чорна вишивка,обідок цвілий жовтий,а замовлення в жовто-блакитних кольорах,це такий жах просто,ганчірка,навіть горловина не оброблена,сором,як можна настільки людей обманювати
